User Profile

Riber Thorsen

Bio Statement Jest sztuką dla sztuki dlatego, że podawane, ordynowane są generyki, które jak podaje różnią się od oryginału, a ponad to są jeszcze szkodliwe. Chorym się nie przedstawia innych form leczenia ale nie mówi się też że chemia którą dostaną zabije ich może szybciej niż rak zwiń.." Mamy do dyspozycji głównie leki odtwórcze, które różnią się miedzy sobą, różnią się od oryginału, występuje po nich cała masa działań niepożądanych..." UWAGA ! Zabieg elektrosekcji przezcewkowej może być również przeprowadzony w stopniu zaawansowania T3a, lecz tylko wtedy, gdy średnica podstawy guza nie przekracza 2 cm. Zabieg ten może być stosowany jako leczenie paliatywne w terapii guzów w stopniu zaawansowania T3 i T4 oraz guzów wysokim stopniu złośliwości histologicznej.
metoda-doktora-gersona-leczenie-raka-i-i

U chorych, którzy są poddawani radioterapii hipertermia może odbyć się przed lub po tym zabiegu. Okazuje się, że wywołanie gorączki lub też miejscowe podgrzanie ciała może sprawić, że leczenie raka będzie wiele efektywniejsze, a jednocześnie pacjent będzie żyć dłużej niż przy wykorzystaniu wyłącznie konwencjonalnych, szeroko znanych sposobów. Warto wspomnieć, że oprócz negatywnego wymiaru hipertermii coraz częściej wykorzystuje się ją w celach leczniczych, np. w onkologii (hipertermia miejscowa, gdzie w sposób kontrolowany ogrzewa się fragment tkanki lub organ, który jest dotknięty nowotworem) (12).

Z pewno¶ci± zarówno do¶wiadczenia specjalistów z innych krajów, jak i polskich lekarzy stosuj±cych hipertermię, dowodz±, że (niezależnie czy uznawana jest za "czwarte narzędzie" w onkologii, czy też tylko za metodę wspomagaj±c± chirurgię, radio- i chemioterapię) powinna być szerzej dostępna dla pacjentów. Magnetyczna hipertermia była w stanie praktycznie całkowicie usunąć guzy czerniaka podczas testów in vitro, a naukowcy uważają, że w przyszłości może być to skuteczna metoda zapobiegająca nawrotom choroby po wcześniejszym chirurgicznym usunięciu nowotworów - dzięki niej powinno się bowiem udać zwalczyć wszystkie pozostałe w organizmie komórki rakowe. Wierzę we wszystko co naturalne, hipertermia taka właśnie jest - to wywołanie sztucznej gorączki - organizm sam musi nauczyć się i być silnym zeby walczyć, silny organizm to organizm zdrowy - nie ma w tym nic odkrywczego wiem, ale często tym zapominamy a już tego to nie wiem dlaczego.

Krzysztof Jeziorski, efekty mojego leczenia wykroczyły poza moje rzeczywiste oczekiwania, oczywiście gdzieś tam marzyłam tym, że będę zdrowa, bardzo, ale to bardzo bałam się wyniku TK, jak się okazało niepotrzebnie - jest czysto przerzutów nie ma, raka już ze mną nie ma. Wiem, że to jeszcze nie koniec, że muszę się pilnować, uważać, ale wierze, że nic nie wróci, jestem zdrowa. Badania kliniczne potwierdziły, że podnoszenie temperatury ciała pacjenta do temperatur charakterystycznych dla stanów gorączkowych uszkadza, a nawet całkowicie niszczy komórki nowotworowe, niszczy komórki bakterii i stymuluje do aktywnego działania układ odpornościowy. ozonoterapia Na stronie internetowej obiektu , mowa tym, że "hipertermia jest metodą wspomagającą leczenie onkologiczne, wykorzystywaną przy chemioterapii, radioterapii, chemioradioterapii w leczeniu pacjentów onkologicznych i że w walce z rakiem wykorzystywana jest z powodzeniem także jako metoda samoistna".