User Profile

Piper Serrano

Bio Statement Prezentowany egzemplarz to kolejne X4 w wersji 28i wyposażone w bestsellerowy układ Remus. Rozwiązanie to zapewnia bowiem nie tylko ogromną poprawę brzmienia, ale również zdecydowanie atrakcyjniejszy wygląd tylnej partii auta. Dla najbardziej wymagających użytkowników Remus przygotował natomiast sportowe kolektory.

Nowy system składa się z czterech okrągłych tłumików w czarnym wykończeniu. Taki motocykl wymaga równie wyjątkowego układu wydechowego. System wyposażony jest oczywiście w klapy regulujące głośność.

Moduł można łatwo zdiagnozować oraz błyskawicznie wypiąć z silnika. Rozwiązanie dużo bezpieczniejsze i prostsze w montażu od zmiany mapy. Jest to zewnętrzny moduł zmieniający sygnał komputera.

Jedyną, i najważniejszą, zmianą jest tylko nowy, jeszcze agresywniejszy dźwięk! Nigdy nie jest jednak wystarczająco dobrze. Silnik V8 Biturbo zapewnia brzmienie godne super samochodu, zdecydowanie zwracając na siebie uwagę na drodze.

uklad_wydechowy_catback_race_mazda_rx8_s
Układ wydechowy charakteryzuje się również możliwością personalizacji końcówek. Następny Ford Mustang GT 5.0 V8 opuszcza nasz serwis wyposażony w klapowy układ wydechowy Remus. Zapraszamy do kontaktu z Remus Polska - Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce.

Kolejna motocyklowa nowość od REMUS w nadchodzącym sezonie! Zapraszamy do kontaktu z Remus Polska - Wyłącznym Dystrybutorem REMUS w Polsce! Posłuchajcie jego brzmienia: Chciałbyś profesjonalnie odmienić dźwięk swojego auta?

W prezentowanym aucie postawiliśmy na zakończenia w kolorze czarnym, z carbonowym logo Remus. Kolejną z zalet systemu jest jego różnorodność. Śmiało można stwierdzić, że to najbardziej zaawansowany układ wydechowy do Forda Mustanga dostępny w sprzedaży!

Mój mig jest najbardziej specyficzny na wolnych obrotach-daje chrapliwy ładny bas jesli tak moge to ujac..i tak do około 5 tys.obrotów kiedy wpada w pewien rezonans-wtedy jest jeszcze lepiej. No nic, pomy¶limy, do wypłaty jeszcze daleko. A sam dĽwięk generalnie miodzio, co¶ takiego wła¶nie bym chciał.

Dla mnie Leo brzmi chyba najlepiej ze wszystkiego, a na pewno najgło¶niej. No to jest fakt, naprawde Leo gada cudnie a to ze na allegro mozna je tanio dostac to jest kolejny plus... maxhaust wydech Znam ich wyroby głównie ze ¶wiata samochodów i je¶li chodzi wykonanie s± tip-top.

Bierzcie poprawkę na to, że każdy motocykl pracuje inaczej. Odpowiedzi nastolatków w stylu "Muj somsiat ma josimure elo Ľ±" również mnie (deliktatnie mówi±c) nie interesuj±. Remus owalny, przelot, model "Grand Prix".

Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu. Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.

Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. BMW X6 E71 with: - Maxhaust Active Exhaust controlled by iPhone/Android app - 2x sound boosters - Stage 3 PHOTOS: -bmw-x6-e71-maxhaust/.. Sprawdź jak brzmią wydechy Sound Booster w różnych autach!

Do wyboru są także 2 typy modułów sterujących. Podstawowy zestaw Sound Booster zawiera jeden głośnik. Dostępnych jest ponad 900 konfiguracji dźwiękowych.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.