User Profile

Gray Bender

Bio Statement Doktor Aleksandrowicz zrobił mi dwa implanty jeden na tą nieszczęsną jedynkę a drugi w miejsce czwórki Dr Gołkiewicz zrobiła mi koronki na implantach i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania miałam straszny kompleks na punkcie moich zębów i wreszcie przestałam tym myśleć jestem bardzo wdzięczna :)))) Dlatego mówił jak do dziecka... Każdy pacjent jest wyjątkowy ale nie oznacza to, że przez godzinę ma siedzieć przy Tobie i mówić w kółko jedno i to samo...!! Doktor podjął się zadania wstawienia czterech implantów choć inni specjaliści odmawiali mi zabiegu ze względu na zbyt mało kości ( przewlekły stan zapalny zatok ).

Podnosi to znacznie skuteczność leczenia oraz umożliwia zachowanie w jamie ustnej zębów, które jeszcze do niedawna trzeba było usuwać. Na niej montowana jest korona porcelanowa lub ceramiczna, której odcień można dopasować do odcienia naturalnych zębów. U nas każdy Pacjent jest wyjątkowy, dlatego leczenie zaczyna się od wspólnego ustalenia planu leczenia.
784-photo.JPG?1471855618

Wykonujemy różnorodne zabiegi, od mniej skompilowanych zabiegów ekstrakcji (usunięcia) zębów, po bardziej specjalistyczne: usuwanie zębów mądrości, zabiegi resekcji wierzchołków korzeni oraz przeszczepu dziąsła. Podcięcie wędzidełka jest ważne, ponieważ zapobiega zarówno odsłonięciu szyjek zębowych jak również defektowi kosmetycznemu w postaci diastemy (przerwy między zębami). Zabieg resekcji pozwala na uratowanie zęba przed ekstrakcją w większości przypadków, obecnie wykonywany jest jednak coraz rzadziej w związku z ogromnym postępem leczenia endodontycznego (mikroskopy, lupy, nowoczesne instrumentarium i nowoczesne materiały do wypełnień kanałów).

Przed każdym zabiegiem chirurgicznym wykwalifikowany chirurg-stomatolog udziela konsultacji, na której dobierany jest dla Państwa odpowiedni plan leczenia. Leczenie w znieczuleniu ogólnym jest także rozwiązaniem w przypadku dzieci, które nie są w stanie spokojnie uczestniczyć w leczeniu tradycyjnym. Poza schorzeniami, które uniemożliwiają podanie narkozy, zabieg jest bezpieczny i może być przeprowadzony zarówno u osób dorosłych, jak i dla dzieci.

To czasami wręcz jedyna możliwość na leczenie stomatologiczne dla osób upośledzonych lub borykających się z określonymi chorobami. Na zabiegi wykonywanych w znieczuleniu ogólnym - czyli w narkozie - decydują się głównie osoby wykazujące objawy typowej dentofobii - panicznego, niemożliwego do opanowania strachu przed leczeniem zębów. Od 7 lat jestem Kierownikiem Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie.

Oferta chirurgii w Centrum Impladent obejmuje kompleksowe leczenie chirurgiczne: usuwanie zębów, w tym „mądrości” oraz zębów zatrzymanych, zabiegi resekcji wierzchołków korzeni, usuwanie torbieli, zabiegi sterowanej regeneracji kości, plastykę wyrostka zębodołowego. Firma Impladent w Lublinie istnieje od 1992 r. Założyciel - dr n. med Zbigniew Leszcz prowadząc wcześniej Prywatną Praktykę Stomatologiczną, jako jeden z pierwszych w Polsce na przełomie lat 80-tych i 90-tych prowadził leczenie implantologiczne stosując implanty śródkostne. Grażyna Maślanko - specjalista chirurgii szczękowej i stomatologicznej leczenie w zakresie: bezbolesne usuwanie zębów, operacyjne usuwanie zębów zatrzymanych i zębów "mądrości", zabiegi resekcji wierzchołków korzeni, usuwanie torbieli, zabiegi regeneracji kości, plastyka wyrostka zębodołowego i inne; zabiegi implantacji.
chirurgia stomatologiczna lublin