User Profile

Poole Balling

Bio Statement Termometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu otrzymano długi termin publikacji bez potrzeb wymiany baterii (do 2 lat). Zaopatrzone są w zintegrowany czujnik temperatury NTC o długości 2m. Dawane w tabeli na zamek.
Precyzyjna i mechaniczna aplikacja osiągnie na krótki odczyt temperatury, komentarz w pamięci aplikacji a opcję wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą zapakowany jest rejestrator kupi na powszechne zastosowanie. Znacznie niewielkie kształty oraz długa żywotność baterii pozwolą w przydatny oraz rozrywkowy sposób dbać wszą przesyłkę w wielu branżach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport owoców. sterownik komorowy elitech ETAG-1 jest duża żywotność baterii.
Rejestrator gorączki oraz wilgoci RCW800wifi, dane wystawiane są na wbudowanym wyświetlaczu narzędzia a wysyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora odbywa się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może przeżyć włożony w każdym znaczeniu w szczycie sieci WiFi. Zgromadzone dane można analizować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zestawienie z internetem, pomiary temperatury są wymieniane w świadomości wewnętrznej rejestratora, po zdobyciu zmieszania z budową polecane do serwera. W pamięci rejestratora noszone są wartości ogromne i elitech ecb . Konsument w dowolnej sekundzie że spełnić podglądu bieżących liczb, bądź szansę konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie nadawane na wybrane adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie klient na obecnie jest dostęp do rejestratora, na dzisiaj zdobywam wiadomość o alarmach.

Do wykorzystań w aparacie HACCP rejestrator może stać wyposażony w zeznanie wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

duża dokładność czujnika gorączki i wilgoci,
oferta pracy na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta konstrukcja progów alarmowych,
5a3b3a54a6bfd05ff1d91edeed4ea3f1.jpg
sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników pomiarów do formatów plików, zestawienia graficznie,
stały monitoring online z wstępem do budów WiFi, z najdroższym interwałem odświeżania
Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie wskazana jest ewidencja i sterownik z rs485 , zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Wykorzystywany także w transporcie chłodniczym. Podgląd max i niewielkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.