User Profile

Rasch Chavez

Bio Statement Produkowane przez nas drzwi i przegrody przeciwpożarowe spełniają wszystkie wymagania stawiane przez przepisy prawa budowlanego i przepisy przeciwpożarowe. Obecnie w ofercie posiadamy zewnętrzne i wewnętrzne: drzwi przeciwpożarowe, przegrody przeciwpożarowe (tzw. Drzwi dymoszczelne są produkowane w klasie Sm, Sa wg normy PN-EN 13502-2:2008.

Oferta obejmuje również drzwi z przeszkleniem wyposażone w szyby czy witraże. drzwi ognioodporne to najnowszym trendom światowym W zależności od upodobań klientów oferowane są drzwi metalowe bez przetłoczeń lub tłoczone we wzory, wyposażone w wymienne panele ozdobne, w różnych kolorach i wzorach. Szeroka gama różnych klas antywłamaniowych drzwi, w tym przeciwpożarowo - dymoszczelnych pozwala klientowi dobrać drzwi w zależności od przeznaczenia i jego możliwości finansowych.
86c53a134cf2a8941549df3265ff01d5.png

Kompletnie przebadany, stabilny system drzwi okien i ścian przeciwpożarowych oferuje wiele opcji wyposażenia. Klasa dymoszczelności Sa - w warunkach otoczenia i ciśnieniu do 25 Pa wynosi 3 m3/h/mb - dla 1 metra bieżącego szczeliny pomiędzy stałymi, a ruchomymi elementami drzwi (do klasyfikacji nie włącza się progów) Ściśle przylegająca do płaszczyzny skrzydła drzwi uszczelka zapobiega przedostawaniu się ognia, ale także dymu.

Mogą być montowane jako drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne. Jeżeli Państwo złożycie na wybrane drzwi zamówienie w Punkcie Dealerskim lub współpracującym z nim Autoryzowanym Punktem Sprzedaży (APS) i to zamówienie zostanie wysłane do PORTY do końca dnia: Do wyboru Klientów pozostają dostępne w różnych kolorach metalowe drzwi (na przykład z kolekcji Metalowe El 60, Akustyczne 27 dB, Akustyczne 32 dB), doskonale sprawdzające się jako drzwi wejściowe, jak też uniwersalne drzwi do pomieszczeń gospodarczych.

Warto więc poświęcić odrobinę uwagi na wybór drzwi, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa , chroniąc dobytek przed wieloma zagrożeniami. Decydując się na drzwi przeciwpożarowe, zapobiegające szybkiemu rozprzestrzenianiu się ognia, dodatkowo chronisz swój dom przed skutkami pożaru. Drzwi techniczne to mocne drzwi , które mogą być wykorzystane w miejscach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, ale też w prywatnych domach, gdzie będą oddzielać na przykład pomieszczenia gospodarcze od powierzchni mieszkalnej (garaż, piwnica, kotłownia, strych).

Gdyby tak było, to np. tam gdzie klatka jest obudowana REI 30, to mogliby¶my sobie wstawić drzwi EI 15, a takie rozwi±zanie nic nam nie daje.