User Profile

Townsend Husum

Bio Statement Profesjonalne, skuteczne sposoby wyszczuplające, ujędrniające i modelujące sylwetkę. Z nami zgubisz nadmiarowe centymetry i zmienisz stan skóry – stawanie się napięta, silna i odebrana cellulitu. Bezpieczna depilacja zapewni gładkość na dłużej.

Kliknij, aby rozwinąć opis zabiegu

Dermomasaż
Dermomasaż to zestawienie masażu technicznego z podciśnieniem. Wierzy on na jednoczesnym zasysaniu fałdu piłki i rolowaniem ruchomymi rolkami.
Dermomasaż powoduje niszczenie tkanki tłustej oraz zmniejszenie cellulitu. Zabieg pomaga również wygląd skór z tematem cellulitu, jak również owych drobnych, zbyt słabych - np. po woli oraz porodzie. Zabieg powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn i drenaż limfatyczny. Również rozstępy ulegają znacznej redukcji. Cera stoi się wygładzona, jędrna, oraz efekty pewnie zaraz po wstępnym zabiegu. Masaż ten zawiera zazwyczaj brzuch, uda, pośladki, a można sporządzić go ponadto na pełne ciało.
zabiegi kosmetyczne łańcut jest właściwie znaczny, lecz niebolesny. W obiekcie osiągnięcia długotrwałych efektów zaleca się stosowanie środków w linii z 6-15 .

Efekty:
widoczna redukcja cellulitu
zasadnicza poprawa jędrności skóry
zmniejszenie obwodów
redukcja rozstępów i sprężystości skóry
poprawa wyglądu podstawy
Dla kogo:
dla jednostek pragnących wymodelować sylwetkę w jasnych rolach
dla istot będących na diecie odchudzającej
dla dziewczyn po porodzie, które szybko pragną powrócić do klasycznej sylwetki

Liposukcja ultradźwiękowa toż ładna opcja dla liposukcji chirurgicznej. Jest więc sposób bezinwazyjny, modelujący sylwetkę za usługą ultradźwięków o specyficznej mocy. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wzrasta metabolizm komórek, usuwane są wszelkie złogi, nasila się krążenie krwi, zwiększa się tempo usuwania szkodliwych towarów przemiany materii. Oleje są usuwane z systemu za pośrednictwem układu limfatycznego i eliminowane z moczem, dlatego bardzo ważne jest dumne wykształcenie pacjenta do zabiegu. Przez parę dni przed zabiegiem należy zwiększyć spożycie płynów o ok.1-1,5 l dziennie. Jeszcze po sposobu należy pić dużo wody, by umożliwić prawidłowe oczyszczanie organizmu z oleju i toksyn.

Efekty:
wyszczuplenie ciała w środowiskach poddanych zabiegowi
zmniejszenie cellulitu
silne ujędrnienie skóry
Dla kogo:
dla osób z problemem miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, głównie w przestrzeni brzucha, ud, pośladków
dla osób pragnących odzyskać sylwetkę po wybiera i porodzie
dla wszystkich potrzebujących wymodelować sylwetkę

Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i rzetelności siebie. Chociaż równie często trafiamy się z onieśmieleniem osób związanym z asortymentem odpowiedniej depilacji pod sensem jej głębokości. A to spieszymy z ochroną, omawiając 3 typy depilacji bikini:

Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i wierze siebie. Jednak równie często dotykamy się z onieśmieleniem osób powiązanym z asortymentem właściwej depilacji pod względem jej głębokości. A wiec spieszymy z korzyścią, omawiając 3 typy depilacji bikini: